Ümmargused vaibad

Ümmargused vaibad

[lasīt vairāk=”parādīt vairāk” mazāk=”aizvērt”]

Kas otsite stiilset ja tagasihoidlikku viisi, kuidas oma igavat interjööri vürtsitada?  Vaadake meie unikaalseid ümmarguse kujuga vaipu. Millised on sellise vaiba eelised? Stiilsed, eripärased ja erinevates suurustes saadaval olevad ümmargused vaibad on ideaalne viis oma kodu kaunistamiseks ja võimalikult mugavaks muutmiseks. Tänu erinevatele materjalidele ja disainidele leiab iga klient oma otstarbeks ja asukohaks sobiva vaiba. Parimad tootjad esitlevad erinevate tekstuuride, mustrite, materjalide ja kudumite loomingut. Nautige ümmarguste villa- ja akrüülvaipade võrratut pehmust, valige vildivabad ja kulumiskindlad vaibad ning kaunistage oma tuba ilusate ja praktiliste sünteetiliste ümmarguste vaipadega.

Ümmargused sisustusvaibad

Ümmargused vaibad võivad tuua teie interjööri palju positiivseid muutusi:

Ümmarguse vaibaga kaunistamine on värskendav vaheldus ja lisab voolavaid jooni tugevate nurkadega ruumidesse;
Asetage suur ümmargune vaip söögitoas sarnase kujuga laua alla või elutoas kohvilauda alla, et luua harmooniline paigutus;
Kasutage ümmargusi vaipu, et jaotada avatud ruumis erinevaid piirkondi;
Ruumis, kus kujundus ja sisustus on vähendatud minimalistlikule disainile, on ümmargusel vaibal veelgi rohkem võimalusi oma lopsakat kuju esile tuua;
Ümmarguse kujuga vaip aitab ruumi visuaalselt suurendada või kui teil on palju teravate täisnurkadega mööblit, on see lihtne viis luua visuaalne kontrast jalge all;

Sõltumata sellest, millises ruumis see asub, võib ümmargune vaip olla suurepärane aktsent igas kodus. Allpool oleme kokku pannud teile meie veebipoe parimad pakkumised ümmarguse kujuga vaipade vahel!

Villased ümmargused vaibad

Vill on vaibakudumises üks populaarsemaid ja kvaliteetsemaid materjale, seega kestab teie ümmargune villavaip väga kaua ja pakub teie jalgadele maksimaalset mugavust. Lisaks sellele näevad ümmargused villased vaibad eriti ilusad ja esinduslikud välja, nii et valige need julgelt oma elutubadesse ja saalidesse, kus need suudavad külaliste tähelepanu köita.

Akrüülist ümmargused vaibad

Ümmargused akrüülvaibad on tõeline maiuspala! Kvaliteetne akrüülteos on praktiliselt eristamatu oma looduslikust kolleegi, kuid selle hind on tavaliselt väiksem. Kaunid akrüülsõlmidega vaibad leiad suurepärase hinnaga Art de Vivre’i poest või meie veebipoest kilimas.lt!

Linavabad ümmargused vaibad

Ümmargune, vildakavaba vaip on suurepärane valik, kui soovite elavdada oma kööki, kontorit, koridori või söögituba. Vaibavaba konstruktsioon muudab vaiba vastupidavaks, kergesti puhastatavaks ja väga praktiliseks, samas kui vaiba geniaalne välimus näeb superstiilne välja.

Ümmargused polüpropüleenist vaibad

Populaarsed ja taskukohased polüpropüleenist vaibad on saadaval ka ümmarguse kujuga. Kõrge ja keskmise kuhjaga vaibad on odavad ja praktilised, kuid näevad siseruumides ilusad välja. Meie kataloogist leiate suurepäraseid disainilahendusi nii klassikalises kui ka kaasaegses stiilis.

Modaalist valmistatud ümmargused vaibad, millele on lisatud naturaalset siidi.

Masinasõlmitud vaipade tipptasemel on muidugi Qum-kollektsioon.

Vaip, mis on omamoodi läbimurre masinatehnikas valmistatud vaipade tehnoloogias. Koostises on eelkõige 30% looduslikku kõrgekvaliteedilist siidi ja 70% modaali. Modaal on uue põlvkonna materjal, mis ilmus suhteliselt hiljuti. Vaatamata oma kunstlikule päritolule peetakse seda keskkonnasõbralikuks, kuna see on valmistatud 100% puidumassist. Modaaliks kasutatav tselluloos on parim, enamasti eukalüpti puidust. Modaal on lisatud naturaalse siidi vastupidavuse parandamiseks, ilma et see kahjustaks selle looduslikke omadusi. Täiendav oluline tegur on vaipade tihedus, mis on 3 000 000 tühimikku m2 kohta. See on peaaegu ületamatu tihedus masinkudumiseks. Ülaltoodud faktid viivad lõppkokkuvõttes selleni, et Türgi Qumi vaibad ei erine välimuselt ja tunnetuslikult käsitöö siidivaipadest ning sageli ületavad neid pehmuse, läike ja peene filigraanse ornamendi poolest.

[/lasīt]

Näitan 1–24 tulemust 40-st

Näitan 1–24 tulemust 40-st